MYdiary

°xD°

14. října 2008 v 18:52 | D3n!sa ♥
Když jsem včera s Terkou šla co nejrychleji na oběd, hned jsem věděla, že tady musím napsat o tom když jsme se s Terkou v pulce chodby zastavili, že kratší bude cesta na opačnou stranu a pak nás ještě k tomu zpomalila Terčina stravenka na oběd, která letěla volným pádem dolů ze schodů xD. Takové křeče v břiše ze smíchu jsem fakt dlouho neměla..! No jinak.. teprv úterý a už máme za sebou 4 hodiny IVT :D ..nj francouzštinář odjel do Francie na zájezd a tak jsme spojeni s celou třídou :P..! Celé dvě hodiny IVT jsme s Terkou hrály na superhry.cz BUbble Trouble! DOPORUČUJU :D!!!!

Vííkend *-*

12. října 2008 v 19:10 | D3n!sa ♥
Nebudu tady zbytečně vypisovat, že jsme odehráli nejlepší turnaj v sezoně, ani že jsem se rozbrečela štěstím, když jsme vyhráli finále a jsme 1., v celé lize kadetek dohromady 3. za celý rok a taky, že jsme dostali medaili! Prostě best turnaj..! Porazili jsme dva týmy, které jsme neporazili nikdy a to díky nadšení ze hry :). Asi nej zážitek byl když jsem chytila míč z luftu (chyběl poslední aut do vítězství) a holky ze na mě rozeběhly a začaly po mě skákat xD. Prostě velká RADOST! A taky ten skákací hrad byl bezva :D. Ty bitky tam!

Jednoduše v bodech x)

9. října 2008 v 21:28 | D3n!sa ♥
Čuste! Nechci se tady moc rozepisovat, tak napíšu některé velke zazitky zkráceně v bodech xD
- se školou jsme byli v knihovně v centru
- mám nejspíš lehký otřes mozku
- známky se pohybujou v rozmezí 1-2/3 xD
- autobusy č.40 už mám vypočtené xD
- teď o víku máme poslední turnaj v sezoně
- třídní hláška: ´24 holek 4 kluci a 1 pošuk´(složení naší třídy xD)
- třídní děje: já, Terka a sosna jsme Vítkovy lesbické otrokyně :D:D:D (myšleno pouze jako sranda), trapasů každý den je víc než dost!
- dneškem skončili treningy až do listopadu :)

Sama dOmá :)

3. října 2008 v 22:20 | D3n!sa ♥
Joo lidi, tak ted si užívám volný byt jen pro sebe xD (ale to kolem půlnoci skončí)!
Středeční 6.hodina ve škole s nejvtipnějším profesorem Zvolánkem stála za to :). Místo psaní testu jsme se dívali jak on sám nazval ´..na něco, co vám připomene dětské časy´ na POKEMONY :D já toho učitele fakt žeru!Včerejšek? Zápas juniorů! 40 neujela xD Ještě že aspoň NĚKDO má jízdní řád v hlavě xD..! Dnešní tréning nadhozu? Asi nejlepší za poslední dobu! Sice jsem musela dělat cvičení pro cvoky, ale když mi někdo z baseballu ukazuje jak při tom hýbat.. to není ani potom taková nuda! Taky jsem se dozvěděla, že mobil co mám je ten nej na světě co existuje (dotyčný ho měl totiž taky xD). Noo.. a chvíli ticha musel dotyčný zkazit zařváním ´pičoooo´ ..dotyčný dostal do zad nadhozem xD ..!!! A těch 6 koleček na začátku, to bylo to správné nastartování! xD

Překvapeníí xD

27. září 2008 v 22:52 | D3n!sa ♥

Čůůz.. vracím se zpátky ;) ale nebudu tady už tak hodně psát! Ale samozřejmě že SB budu stále navštěvovat!
Co nového? Mám další blog! Škola dobrý (už mám i 5 z občanky ..záviďte mi xD). Jestli budu moct, pojedu na žákyně na mčr jako vyjimka! Zážitky z posledních dní? :D joo těch je ve třídě spousta od probíraní zubařek a zubařů (zjistila jsem, že na rovnátka chodí stejně jak já 3 holky), až po různé trapasy po celé škole (např. nakupování tamponů v bufetu..všichni tam chytli záchvat smíchu! btw: byly pro Terku ze třídy, která se kupování nezúčastnila ..projistotu xD). Na pondělí musíme umět výjmenovaná slova xD (a to jsem prosím na gymplu v 8. :D) Stalo se mi dokonce tzv. ´déžaví´ když jsem vyprávěla, že ´přímo odsať jsem asi někdy začátkem září utíkala na zastávku´ (viz. zde ) a najednou se ze zatáčky řítil autobus č.40 a co nastalo pak? :D začali jsme utíkat (až na někoho coo? :P) a stihli jsme! xD ..by jsem chtěla vědět kolik krát se mi to ještě stane..!

Slow-pitch! To byl zas den :)

14. září 2008 v 21:32 | D3n!sa ♥
× 14.9.2008 × 21:16 × online.gif image by spookys-graphix on-line × message.gif image by spookys-graphix Va Ek2, El Domin × tu cafe × www.arrows × domá × ? ×
No, jak začít? Dobře já nějak začnu! V dnešním studeném počasí jsem byla na arr na slow-pitchi! A řeknu vám.. to zas byla super akce na celý den po dlouhé době :) Od rána do večera prostě! I se dobře pálilo, jako tolik hitů nemám skoro ani za sezonu xD i jsem si zahrála ve dvou zápasech rozhodčího s Terkou! I kluci z baseballu povzbuzovali náš tým xD a někoho až moc, žééé? :D Ale coo.. aspoň jsem si pokecala s těma, se kterýma jsem dlouho nepokecala..! Tohle je dosti zkrácená verze toho, co všechno jsem tam zažila! Samozdřejmě že těch blbostí a zážitků na nějaký ten den tam bylo víc. A myslím že ještě lepší slow-pitch bude v říjnu..! Už se těším na vlastně složený team ;)

Vždyť deka k fandění patří xD

13. září 2008 v 21:41 | D3n!sa ♥
Čůůs! Cítíte taky to náhlé teplotní ochlazení? Já teda jo xD .. byla jsem na arr a ještě teď jsem promrzlá brrr..! S Verčou jsme se domluvili, že dneska zajdem na arrows na zápasy :) tak proč né, že? :D Ještě, že jsme si půjčili (..no půjčili xD spíš jsme ji nechtěly vrátit) od Míši (nebo Besiho?) deku xD ale ta stejně moc nepomohla..! Za dotaz Vítka ´je ti zima?´jsem po něm chtěla něco hodit :D..A taky jsem si koupila vstupenku, která mohla vyhrát balíček cen :)..! a vyhrála jsem a to jen díky Verči, která mě přemluvila ať to beru! Taky se v té největší kose rozdávaly nanuky jako na MS :) (Kája v převleku mrože xD) zítra mám v plánu být už v 8:15 na arr je tam totiž slow-pitch :) ..no samozdřejmě, že budu hrát :)

Dnes má svátek?Jááá xD

11. září 2008 v 22:22 | D3n!sa ♥
× 11.9.2008 × 21:56 × online.gif image by spookys-graphix on-line × message.gif image by spookys-graphix Terinka × Songy z Mamma Mia × blog.cz × domá × ? ×
Dnešní den nebyl vůbec špatný..!Byl výborný ;) Například když jsem se dozvěděla, že zítra odpadá VV tže máme čtyři hodiny a pak .. mám dneska svátek xD ale až jsem se divila kolik lidí si na mě vzpomělo :) díky! Zápas skončil 18:8 pro nás :) chvíli po zápase jsem se dívala s holkama na zápas juniorů a pak už jsme s Verčou musely jít..! :) Právě teď si s Terdou (best kamí ze základky) píšem na icq .. hej to jsou kecy :D málo mi pracujou břišní svaly xD..! No jinak mrtě se těším na zítřejší tréning :) jen já vím proč :D

První průser xD

10. září 2008 v 17:00 | D3n!sa ♥
Průsery ke škole prostě taky patří.. šlo o nevhodnou petici, kterou jsme dělali v CHemii..! Dneska to s náma učitel probral a řekl, že to dá třídní a že už o tom ví i ředitelka školy! A dneska jsou ke všemu třídní schůzky xD..bezva no.. ale aspoň že tam je ještě cca 20 spolužáku semnou :)..ostatní to po zabavení nestačili podepsat! Jinak celkem v poho mám další známku, tentokrát 1- o5 z Franiny!
Ve středu jsem se domlouvala na icq s klukama s baseballu že sestavíme na nedělní slow-pitch team!! Ale ve čtvrtek na treningu mi trener zkazil plány, když řekl ať si neplánujem žádné teamy že nás bude potřebovat na doplnění teamů pro ostatní.. prý je slow-pitch akce pro sponzory.. no bezva ale i když v poslední době mám na všechno smůlu..dobrou náladu mi to nekazí! No nic já jdu vypnout comp a jdu se učit nebo si číst časopis, ptž už vidím jak mamka přijde ze schůzek a začne řvát že mám samé průsery a ještě k tomu jsem furt na pc a neučím se! pp..:*

Sprinty v žabkách!

9. září 2008 v 21:35 | D3n!sa ♥
× 9.9.2008 × 21:25 × online.gif image by spookys-graphix on-line × Songy z Mamma Mia × blog.cz × domá × - × ×
Čauté! Dneska ve škole byla o5 sranda.. zase originální psaní na papírcích a i petice byla v chemii.. pak další dva stylové papírky.. na jednom bylo psáno ´Jirka má růžové trenky´ a hned druhý za ním ´A Dominik je naostro´ :D obletělo to celou třídu kromě kluků samozdřejmě xD těm jsem to potom hodila já, protože ostatní neměly odvahu a já jsem jim byla nejblíž přes stůl ..! Dneska jsme měli 8 hodin HRŮŮZA a k tomu poslední hodinu Mazurka na děják :-! jako opravdu udělal krátký zápis na 4 stránky A5! Trening.. no o5 jsme byli rozděleni na vnitřní a vnější pole a pak byl nadhoz ..tže pohoda! Po treningu jsme šli s holkama na autobus a já mám vždycky to štěstí, že vždycky přejdu cestu z arr a za mnou projede autobus č.40 .. tak jsem začala nadávat a holky.. ´dyt to stihneš jdi´ tak jsem si zasprintovala od arrowsu až k zastavce.. a ještě k tomu v žabkách *lol* Zítra mám školu na 9:00 ptž odpadla matika (i když byla bych radši, kdyby odpadla čeština)
btw: mám první jedničku z franiny :)

Cválající oř a spousta dalších hlášek xD

8. září 2008 v 18:46 | D3n!sa ♥
Jj tak to je prosím hláška naši třídní učitelky v českém jazyce ´určitě by jste nepoužili v hovorové češtině cválající oř´ xD (následoval výbuch smíchu) pak papírek, který obletěl skoro celou třídu a ve kterém stálo ´Kdo nalepil na strop ten chleba?´ Byla největší zábava pozorovat kdo po přečtení tohoto papíru začne ohlížet strop..! :D Pak hodina biologie.. všechny holky se poctivě učí, ptž máme pěkného učitele :) ‼ No a jeho dnešní hláška při probírání základních znaků u savců ´například člověk má taky srst že jo! Chlapci mají větší než holky.. ale ty se holí a depilují atd.. (o5 velký výbuch smíchu) jinak dneska jsme psali test z franiny! Stáhla jsem si písničky od ABBY z filmu MAMMA MIA..! A chci jít na MM znováá :) Šel by někdoo?xD Teď jdu opsat sešit z franiny do linkovaného sešitu xD a začnu číst (z donucení) knížku Kronika rodu Spiderwicků ..tu mi půjčila Bára ptž já nesnášim četbu! Ale pohužel musím.. ještě že je to malá kniha :)

Ou jééé xD

7. září 2008 v 17:42 | D3n!sa ♥
Ahoj, v minulém článku jsem se zmínila o tom, že mám další SIM kartu do mobilu xD.. no jenže to jsem ještě neměla zaplý mobil a simka ležela teprv na stole! Chtěla jsem o5 začít používat můj starý mobil JENŽE!!! Před rokem jsem si dala bezpečnostní kod na odemknutí kláves, ptž můj mobil byl populární a stále používaný všemi jak ve škole, tak na arrowsu! Ovšem, že jsem ten bezp. kod za ten dlouhý rok zapoměla xD!!! Tak teď mám starší nokii od mamky! Má to barevný display se divim! No a raději nemluvím o tom, jak dlouho jsem hledala v těch SIM papírech PIN kod...
Včera jsem byla v IKEA a koupila jsem si štříbrno-šedou magnetickou tabuli, k tomu magnetky a magnetické krabičky.. pak ještě hodiny ty bohužel nepřežily dnešní pád ze hřebíku na stěně (upadla vteřinová ručička xD a ještě při pádu na zem odřely nově namalovanou stěnu) a tak musím zajet pro další..! Stěnu si budu muset taky natřít! Toť vše z mojeho pestrého života :D:D

Tenis. Proč ne?

5. září 2008 v 21:54 | D3n!sa ♥
Ahojté! Dneska jsem byla místo tréningu hrát tenis. Tohle kdyby se dozvěděli trenéři, tak běhám celý tréning! Ale bohužel tenis byl domluvený na pátek asi týden dopředu.. už umím dobře podání HA :D. Asi se dám na tenis xD. Po tenise jsem šla vyběhnout s taťkou kopec, který fakt vyběhnout nešel a ve tři/čtvrtině jsem se zastavila a šla jsem chůzí. Jako 100 metrů prudkého stoupání není žádná sranda. Pak jsem si s taťkou dala závod na rovince.. to mi šlo poněkud líp! Pak jsem si psala s kámošem.. ten má kecý (rofl). JoOo .. a mám novou simku, teda spíš další, tže teď používám dva mobily aneb noje stará nokie 6101 o5 po dlouhé době v provozu xD... zítra? zítra mám tréning ..tréning? jj nespletla jsem se! Jinak na jazgymu se mi líbí čím dál víc :) ..mějte se!

První dojmy z jazgymu

3. září 2008 v 19:14 | D3n!sa ♥
Hojté! Mno takže moje první dojmy z gymplu.. teď myslím úplně ty první xD byly super, ale ono to přešlo když nám naše nová třídní přečetla školní řád a dala nám rozvrh! Až na to, že máme každý čtvrtek na 11 hodin a učíme se jen 3 hodiny, je celý rozvrh na prd xD. A navíc jako cizí jazyk máme jen francouzštinu, každou hodinu jsme v jiné učebně, máme hrozného učitele na děják a občanku (to je ten samý xD). Ale zase úplně bezva učitele na zemák a chemii (s tímto předmětem by nemusel být žádný problém). Dokonce už včera nám odpadly dvě hodiny, tže jsme měli volno :) a dneska nás učitel na zeměpis pustil z hodiny asi o 10 minut dřív..(je s ním fakt sranda), tže jsem stihla autobus 13:31, který jel o 3 minuty dřív xD.. no a dnešní venek s Terdou xD radši nemluvit, jako ty záchvaty smíchu s ní mi fakticky moc chybí! Pry to teď na základce není ono xD nedivim se!!!My dvě jsme totiz byly základ třídní zábavy..! ;)

Soft - Kostelec n.Orl. 5.místo

31. srpna 2008 v 20:02 | D3n!sa ♥
Nj ono to mohlo být lepší, kdyby jsme hned první zápas nezahráli snad nejhůře z posledních dvou let.. mohli jsme být 1. ve skupině ale byli jsme kvůli tomu 3. ..dneska jsme hráli dva vítězné zápasy se Storms a Technikou! Prý patřím podle trenérů do elitní trojky nadhazovaček xD To potěší :). Spali jsme na pokojích (i s balkonem xD). Nejde zapomenout na ujetí holkám výtahem před nosem xD (pak šlapali po schodech až do 4. patra) a na Verčino ´fíííí´ :D..! Úplně jsme s Elzou vzpomínali co kde na jakém místě bylo na školním turnaji :)..4ever zážitky! Jinak už o5 pokračuje oblastní přebor 11.9. hrajem na arrowsu s OU ;)No a zítra škola (omg) asi blbá otázka ..ale .. těší se někdo?:D

GoOoOod day..!

29. srpna 2008 v 19:50 | D3n!sa ♥
Čau.. dneska jsem se byla fotit na měsíčník, což po řecku nebyl dobrý nápad a revizoři mi možná neuvěří že jsem tak snědá :D. Vypadám tam jak snědé ojo xD. Pak jsem byla venku s Kaťušou :) a potkali jsme Veverušku heč (:D:D neřešte) prošli jsme opět horní leninku a pak jsme jeli z Alšáku na arrows :). Tam sranda jako obvykle (ale ječení a pištění kadetů ve sprše na celé okolí bylo vyjimečné :D). Káju s Eliškou zaujal program FaceWarp na mém mobilu xD. Pak přišli pokecat i kluci z kadetů (Tomáš, Marek atd..) .. no já a Kaťuša jsme se moc nezapojovali xD oni mleli tak nějak sami. Kluci zaměnili nadávky jmény xD (napr. čůrák=Micorek) :D.. super den prostě! Jinak zítra jedu na turnaj se softem do Kostelce (tam jsme byli i na šk.turnaji :P pá :)

Dnešní den nebyl až tak špatný...

28. srpna 2008 v 23:03 | D3n!sa ♥
Zdar..! Dneska mi po delší době venku pracovaly smíchem břišní svaly s Bárou. Každou chvíli jsme se řechtaly. Nejlepší hláška byla (to jsme se bavily o lyžáku): ´hej nepřala bych ti vidět Petříka bez trenýrek eeee.. teda bez trička´ :D:D:D no jo překlep xD a těch bylo dneska víc, co? :D ..chtěly jsme zajít pro Gryšu a Lukáše, ale oba nebyli doma. Jeden se poflakuje po Praze a druhý je ani nevím kde :D. Jéžiš už se nemůžu dočkat až zrealizujeme na gymplu tajné plány :D. Pak jsem šla na trening. Před treningem jsem na tribuně s Verčou tančila La Bombu.. jako já se fakt nechám přemluvit ke všemu a ještě k tomu na nás zírali kluci z baseballu jak na exoty :D... Fakt bylo poznat, že jsem netrénovala 14 dní. Pohyb nadhozu total v něčem. ´Musíš zrychlit pohyb, vypadá to tak ladně..to musí být švih!! Jde poznat že si už dlouho nenadhazovala!! Musí tam být to káčko!!´ to byly dnešní věty naší Báry (trenérky nadhozu) k mé osobě xD. Ale i tak je pro mě poctou, když jsem byla vybraná jako 3. nadhazovačka, která se bude rozhazovat na víkend (a to po Káji a Denči které hrajou soft cca 5 let). Ostatní holky trenovaly pole ;).

Mamma Mia!

27. srpna 2008 v 21:23 | D3n!sa ♥
Už delší dobu jsem snila o tom, že se ke konci prázdnin až se vrátím z Řecka půjdu s Alicí a Emou podívat na film Mamma Mia! a ještě víc jsem se začala těšit v Řecku, když jsem se dozvěděla že stojím na místě kde se natáčel tento film :). Krásný pocit, řeknu vám..! No a tak jsme se domluvily na dnešek. O5 buchy při filmu i po něm. Pak jsme viděly kluky z baseballu v kolemjedoucí tramvaji. *lol* to byl postřeh jak nás uviděli :D néé málo jsme se smáli..! Jinak film uplně užasný, ale divila jsem se že tam byl narvaný sál a přitom premiéra byla 7.8. ..ale film fakt stál za to!! DOPORUČUJU :)
btw: asi je to divné, ale do školy (na nový lidi) se těším čím dál tím víc xD

I ♥ Greec3

26. srpna 2008 v 23:01 | D3n!sa ♥
Asi jedna z nej dovolených ze které jsem teď přijela ;) Nikdy nezapomenu na tu pláž nad kterou vzlétavaly letadla a já se vždycky zlekla, pak na delfíny při poznávacím zájezdu na lodi, na kostelík který je v záběrech ve filmu Mamma Mia, na letadlo před přistáváním, které letělo asi 5 metrů nademnou!, na meditování na dně moře s kámošem, na mojí orientaci v mapě po ostrově, na místní pláž Mandraki.. je těch zážitků hodně..! No prostě jsem letěla na ostrov Skiathos, kde jsme si vypůjčili u místní půjčovny auto (Suzuki - Jimny) a objeli skoro celý ostrov, pak jsme byli na vyjížďce lodí na dva sousední ostrovy Skopelos a Alonisos (na Skiathosu a Skopelosu se natáčel film Mamma Mia), včera jsem měla jet na vodním banánu, ale byl vítr tak se mi moc nechtělo..! Jen škoda že jsme se spolužákem ze základky nenašli velkou dřevěnou kládu jako minulý rok na Korfu.. na ty převraty a plutí na kládě v moři se nedá zapomenout!
btw: Snad přidám časem ty nejhezčí fotky ;)

°la bombá°

15. srpna 2008 v 1:14 | D3n!sa ♥
Ahoj .. tak jsem se vrátila ze soustředění se spoustu zážitků a nových softballových dovedností :). Ve zkratce (přibližně) jsme naházeli 1500 hodů, odpálili 600 nadhozů, nadhazovali 500 nadhozů, naběhali 30km a najezdili asi 15km. Za den jsme měli 3 nebo 4 tréningy. Ráno a mezi tréningy jsme byli zabité, ale síla se v nás ukázala až když šli treneři na pivo xD. To byla teprv sranda když jsme hráli pinkanou na 2 tymy (eliška, verča, já a kája) skoro každý večer a jednou se mi dokonce povedla šipka s následky naraženého kolena, když jsem běžela pro míč a přepadla jsem přes tašku. xD samozdřejmě se začli všichni smát.. no a po každé večerní ´rozcvičce´ jsme šli spát. jako ty noci u Elišky a Káji s Verčou neměli chybu :D. Verča dostala novou přezdívku pekáč (ani už nevím proč xD). Nikdy nezapomenu jak spadla z vysoké matrace na Denču, která spala na žíněnce :D. Asi největší trapas se stal na záchodě, kdy jsme začli s Verčou pomlouvat s tím že jsme si mysleli že na wc nikdo není. Taky že byl :D a zrovna pomlouvaná osoba.. při slyšení spláchnutí jsem běžela s Verčou pryč jako nikdy. Třetí den tzv. den tritický jsme šli do pražské zoo. (je to 7. největší zoo na světě, tže je jasné že jsme ho neprošli celé), a pak odpoledne jsme se učili slajdovat na mokré slídě..super zažitek když jsem slajdovala a holky na mě vylily plný kýbel vody :D :D..ve středu večer nás navštívila v tělocvičně, kde jsme spali myš, která uděala pořádnou paniku u některých xD..ja se jich nebojím ;). Asi nej byla poslední noc, kdy jsme asi do 23 hodin tancovali egyptský tanec podle pekáče :D:D .. no snad se to video od trenerů co natočili nebude ukazovat na ukončení sezony, kde bude celý arrows xD néé to by jsem nepřežila. Další super zážitek bylo opékámí marschmallow a zpívání od skákal pes až po Titanic ;). Ke konci byl na druhé straně ohnostroj ..pry pro nás si dělali trenéři srandu xD. No prostě těch zážitků je mrtě hodně..! Jo a už dneska letím do řecka se válet na slunce a čvachtat se ve vodě. Ale radši by jsem se místo toho chtěla vrátit na soustředko (bez tréningů :D:D)..!
Zajímavost: jestli víte o tom vlaku ve Studénce, před který spadl nečekaně most.. tak tím jsme měli jet..! Ale trenéři si nechtěli vzít dovolenou naštěstí ;)
 
 

Reklama